• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj uroki Tajlandii

Na całym świecie można ujrzeć wiele niezwykłych miejsc. Ciężko w takim razie w niedługim tekście opisać najbardziej urokliwe atrakcje, ponieważ to nierealne. I właśnie dlatego skupmy się nieco bardziej na ujrzeniu niezwykłych miejsc na obszarze Tajlandii. Według mnie Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na całym świecie. Komu w szczególności mocno się spodoba Tajlandia? Cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnych wyprawach, bez biur podróży powinni orientować się, że Tajlandia to w sumie łatwa destynacja podróżnicza.
Pewnie są łatwiejsze państwa, na przykład Włochy, ale jeśli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Niezbyt drogo, przyjemnie, a do tego można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod samodzielnych podróżników.
Niezwykły jest Bangkok, zatem stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Głównie dzięki turystom z Chin. Niezwykła jest również wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Nieciekawa jest Pattaya, chociaż zapewne faceci szukający seksu będą uradowani.

Podobne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.